skip to Main Content

Karl Ekdahl

Kandidat Möbeldesign

Terese Molin

Master Textilkonst

Julia Constance

Master Design

Zuz Wilkirska

Master Keramikkonst

Alfred Pohl

Kandidat Fri konst

Daphne Sivetidis

Master Child Culture Design

Ola Lindgren

Master Design

Anton Edvardsson

Kandidat Design

Louise Bolin

Kandidat Design

Nora Hellsén

Kandidat Smyckekonst

Elenor Månsson

Master Design

ELI ELI ELI

Kandidat Fotografi

Sofia Sjödin

Kandidat Design

Nora Hermiz Al-Amarin

Kandidat Litterär gestaltning

Etta Röstlund

Kandidat Design

Linnéa Frisk

Kandidat Fri konst

Fanny Apel Hansson

Master Design

Yennifer Godin

Kandidat Design

Lea Wilhelm

Master Design

Urmo Teekivi

Master Metallgestaltning

Cecilia Björertz

Kandidat Smyckekonst

Johanna Engström

Kandidat Textilkonst

Miriam Ståhlgren

Kandidat Metallgestaltning

Ruby Walsh

Master Child Culture Design

Joe Ross

Master Textilkonst

Lina Maria Cordoba Beltran

Master Film

Thea Josefin Cedervall

Kandidat Fotografi

Klara Svärd

Kandidat Design

Cali Karlberg

Master Embedded Design

Ellen Axberg

Kandidat Smyckekonst

Emma Samuelsson

Kandidat Keramikkonst

Annie Torstensson

Kandidat Design

Robin Iborn

Kandidat Fotografi

Linnéa Hansson

Kandidat Design

Moira Nilsson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Maria Hardin

Master Fri konst

Alma Samefors

Kandidat Design

Milla Flyger

Kandidat Fotografi

Elina Säfsten

Kandidat Textilkonst

Karin Bolin

Kandidat Design

Signe Rosenlund-Hauglid

Master Film

Isadora Gelin

Kandidat Design

Hulda Sif Ásmundsdóttir

Master Fotografi

Måns Abrahamsson

Kandidat Möbeldesign

Teresa Jaksetic

Master Design

Jennifer Omberg

Kandidat Smyckekonst

David Rosman

Kandidat Design

Emil Eriksson

Master Design

Lex Eliot Rose

Kandidat Fotografi

Nathalie Bilan

Kandidat Fri konst

Viveka Skyttberg

Kandidat Fri konst

Anne Nynke Terpstra

Master Child Culture Design

Ricardo Diaque

Master Fri konst

Stina Holgersson

Kandidat Design

Frida E. Elmström

Master Film

 Nadja Brečević

Kandidat Fotografi

Xiaoshu Mayer

Kandidat Design

Mira Kysinger Lowejko

Kandidat Keramikkonst

Liis Ring

Kandidat Fotografi

Chrisse Kuisma Karlsson

Master Metallgestaltning

Julia Niklasson

Master Design

Malin Lidén

Kandidat Keramikkonst

Elise Westin

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Ina Lidman

Master Design

Sonja Margrét Ólafsdóttir

Master Fotografi

Oskar Wikström

Kandidat Fri konst

Lovisa Finnström

Kandidat Design

Charlie Vince Jakobsson

Kandidat Fri konst

Rebecca Hedrén

Kandidat Design

Hannes Blixt

Master Möbeldesign

Clara Berndes

Kandidat Litterär gestaltning

Helena Bratt

Kandidat Fri konst

Louise Sundqvist

Kandidat Design

Jessica Ekström

Master Fotografi

Julian Mckinney

Master Film

Ranti Ekaputri

Master Child Culture Design

Emelie Sjöberg

Kandidat Möbeldesign

Hilda Randulv

Kandidat Fotografi

Inger Renée Allison

Kandidat Fotografi

Gwynnion Jago

Kandidat Smyckekonst

Ellinor Askerblom

Kandidat Design

Hana Pušljar

Master Design

Lina Ma. Cordoba Beltran

Master Film

Jonathan Lystbæk

Master Fri konst

Ida Kaae

Kandidat Fotografi

Anna Cook

Kandidat Design

Niki Sundberg

Master Design

Rebecka Karlsborn

Kandidat Design

Jenny Jansson

Master Smyckekonst

Felicia Engstrøm

Kandidat Fotografi

Fabian Myhrman

Kandidat Design

Naomi Sussex

Master Textilkonst

Linnea Nordenberg

Kandidat Textilkonst

Leonardo Perina

Master Möbeldesign

Katharina Thurow

Master Design

Emma Sophia Green

Kandidat Keramikkonst

Martin Agge Augustsson

Kandidat Metallgestaltning

Shih Yi-Fan

Master Film

Pauline Nolegård

Kandidat Textilkonst

Annika John

Master Design

Stina Andersson

Master Design

Carl Marcus Sjöberg

Kandidat Design

Hannah Jervelind & Charlotte Ewing

Master Textil-Kropp-Rum

Hulda Grahn

Kandidat Smyckekonst

Moa Hjärtström

Kandidat Fri konst

Kristina Aurora

Kandidat Fotografi

Fanny Schwarz

Master Textilkonst

Giga Tsikarishvili

Master Design

Linus Holm

Master Design

Bianco Casco

Kandidat Design

Martin Lysfoss Gunnerfeldt

Kandidat Möbeldesign

Alva Qi Törnqvist

Kandidat Fri konst

Cecilia Olsson

Kandidat Design

Gréta Balog

Master Design

Ylva Wedberg

Kandidat Design

Hannah Simann Ax

Master Design

Johanna Teodora Kim

Kandidat Design

Lukas Lorey

Master Möbeldesign

Coralie Bergese

Master Metallgestaltning

Monique van der Wal

Master Fri konst

Ellen Solding

Master Design

Matthias Kühn

Kandidat Metallgestaltning

Linnéa Holmberg

Master Design

Liesbet de Loof

Master Film

Sunniva Hestenes

Kandidat Fotografi

Gustav Wijk

Kandidat Design

Sophie Toresson

Kandidat Textilkonst

Nora Tysklind

Kandidat Design

Anna Johansson Österberg

Kandidat Keramikkonst

Johanna Boman

Kandidat Design

Banchan Lu

Master Möbeldesign

Måns Hallberg

Kandidat Möbeldesign

Ian Cardinali

Master Film

Henrik Wejfeldt

Kandidat Fotografi

Filip Malke

Kandidat Design

Ivar Jansson

Kandidat Film

Ante Wiklund

Kandidat Design

Frida Svensson

Kandidat Metallgestaltning

Imad Rashdan

Master Keramikkonst

Elin Ha Andersen

Kandidat Design

Karin Bäckström

Master Textil-Kropp-Rum

Saga Eklund

Master Fri konst

Romina Houshmand

Master Embedded Design

Dina Möller

Kandidat Design